Breadcrumbs


KONTAKT


 

 
 
22 czerwca 2018 r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość zakończenia roku przedszkolnego w grupie 6-latków oraz ich pożegnania z przedszkolem. Cztery lata wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęły, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.  
 
W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli też rodzice. 6-latki rozpoczęły ten wyjątkowy dzień od zatańczenia poloneza, później nastąpił najważniejszy punkt uroczystości- występ artystyczny przygotowany pod czujnym okiem wychowawczyni pani Elżbiety Bugowskiej. Starszaki dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Było pięknie, wzruszająco i podniośle.
 
Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki oraz wręczenie dzieciom dyplomów i nagród książkowych.
 
Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji. 
Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu !!!