Breadcrumbs


KONTAKT


 

 20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci, ma również przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Nasze przedszkolaki świętowanie rozpoczęły w czwartek 20 września od nadmuchiwania kolorowych baloników, które przyczyniły się później do wspaniałej zabawy.
     Tego dnia, dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w konkursach. Przedszkolaki tańczyły z balonami, malowały buzie oraz brały udział w różnorakich zabawach. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej imprezie. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku w postaci pysznego tortu, przygotowanego specjalnie na tę okazję. W naszym przedszkolu święto dzieci dostarczyło im wielu miłych wrażeń i na pewno będą je długo i ciepło wspominać. Radość i uśmiech na twarzach przedszkolaków to również nasza satysfakcja, pracowników przedszkola. Myślimy, że Dzień Przedszkolaka na stałe zagości w harmonogramie imprez przedszkolnych i będzie corocznie hucznie obchodzony.